Časté otázky

Co vás nejčastěji zajímá ohledně našeho portálu

Kolik služba OKhypo.cz stojí?

Nestojí vůbec nic. Naše služba i použití hypotéční kalkulačky je zcela zdarma.

Jak to celé funguje?

Snadno, po vyplnění nezávazné žádosti budete nejpozději do 60 minut telefonicky kontaktováni naším call centrem. S operátorem si vyjasníte vaše požadavky týkající se vybraného produktu (hypotéka, americká hypotéka, refinancování) a následně obdržíte nabídku ušitou přímo Vám na míru. Vše zcela nezávazně!

Opravdu mohu ušetřit?

Rozhodně ano! Díky konkrétním radám hypotéčních specialistů, zkušenostem v oboru (který se díky legislativním nařízením neustále mění) a celkovému objemu sjednávaných hypotéčních úvěrů je možné přes náš web dosáhnout na výrazně lepší nabídky, než jaké by Vám pravděpodobně nabídla banka, kdybyste vše řešili „na vlastní pěst“. S ohledem na to, že všechny naše služby jsou zdarma, nic neriskujete.

Jaké údaje musím vyplnit?

Pouze ty nejnutnější. Aby bylo možné získat konkrétní nabídky, potřebujeme od vás pouze několik základních osobních a finančních údajů.

Proč využít právě OKhypo.cz?

Důvodů je celá řada. Předně, náš web je rychlý, dobře použitelný a zvládnete ho ovládat i na mobilním telefonu. Díky online srovnání hypoték také ušetříte spoustu času, který byste jinak strávili osobním navštěvováním jednotlivých bank a jejich porovnáváním. Navíc máte na své straně hypotéční specialisty, kteří vždy vědí, jak postupovat a pomohou Vám s kompletním vyřízením žádosti.

Kdo zpracovává moje osobní údaje?

Zpracovatelem osobních údajů je společnost HypoGO s.r.o. (Korunní 2569/108, 101 00 Praha 10 – Vinohrady, IČO: 06479243) a Amarelo s.r.o. (Bendlova 1132/17, 460 01 Liberec 1 - Staré Město). Obě zmíněné společnosti jsou registrovány u Úřadu pro ochranu osobních údajů (ÚOOÚ) a veškeré osobní informace zpracovávají v soulasu s příslušnými nařízeními. Web používá zabezpečený přenos dat a veškerá data jsou šifrována.